CleancoCleanco

Firmamız

Firmamız, bakkal ve esnafların tütün ürünleri tedariğini sağlamak amacı ile, 1995 yılında “Tanyıldız Gıda” adıyla kurulmuş,her geçen yıl büyüyerek ürün ve müşteri portföyünü geliştirmiştir. Faaliyet konusu olan; Sigara, ve Puro pazarlamasında;  Philip Morrris, British American Tobacco, Japon Tobacco International, Imperial Tobacco vb.. birçok firma ile çalışmaktadır. 2015 yılı itibariyle firmamız eğitimli satış temsilcileri ve sistemli dağıtım filosuyla düzenli rut takibi yapmaktadır.

2009 yılında Cash&Carry (Organize Toptan Ticaret) sektörüne’de giren firmamız 2015 yılı itibariyle Samandıra,Kartal ve Pendik‘te hizmet vermektedir. Mağazalarımızda 5000’in üzerinde çeşit ile, Unilever,P&G,Ülker,Eti,Henkel vb… birçok markayı barındıran şirketimiz, öncelikle uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri hizmetinize sunmaktadır.

Firmamız, 2015 yılının Şubat ayında Pendik‘teki  yeni merkez binasına taşınmıştır. Merkez binasının kuzey girişinde Gıda&Tütün satışı yapan bir adette showroom hizmet vermektedir.

Tanyıldız Gıda, tüm bakkal, market, otel, restaurant, büfe, kafeterya, kantin, fabrikalar, catering, horeca….. gibi vergi mükellefi olan tüm müteşebbislere hizmet vermektedir.

 
350

Çeşit Ürün

12

Araçlık Dağıtım Ağı

7

Depo

579

Müşteri

 

 

  7/24 Destek

  TEL :  (216)388 11 00
  FAX:  (216)518 34 78
  info@tanyildizgida.com
  www.tanyildizgida.com

  Pazartesi-Cumartesi

  Haftanın 6 günü dağıtım hizmeti veren geniş kadro ve sağlam dağıtım alt yapımız sayesinde siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.